Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku lokalnym powiatu Świdnickiego

Godziny pracy

Biuro Obsługi Klienta (BOK)
Poniedziałek
8.00 - 18.00
Wtorek
8.00 - 18.00
Środa
8.00 - 18.00
Czwartek
8.00 - 18.00
Piątek
8.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 14.00
Niedziela
Nieczynne

Kontakt

gen. L. Okulickiego 20B 20-040 Świdnik
bok@swidman.pl

Facebook

+48 (81) 458 00 00
Bez kategorii

PIASKI – Supernowoczesna sieć światłowodowa dostępna dla pierwszych abonentów

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że  jedna z najnowocześniejszych w Polsce sieci teleinformatycznych już wkrótce będzie dostępna dla pierwszych mieszkańców Miasta Piaski. Każdy abonent który zdecyduje się na przyłącze do tej sieci otrzyma łącze o bardzo wysokiej przepływności sięgającej 1 Gbit/s ( 1024 Mbit/s) umożliwiającej korzystanie z wysokiej jakości usług dostępu do Internetu, Cyfrowej Telewizji HD3D czy Cyfrowej Telefonii IP. Wszyscy abonenci będą podłączeni w technologii FTTH co oznacza,  że każdy z Państwa będzie miał doprowadzone łącze światłowodowe bezpośrednio do swojego domu bądź mieszkania.
Zapraszamy do zapisywania się na listę zainteresowanych , dla pierwszych 300 osób, które zapiszą się na listę proponujemy atrakcyjne promocje:

Usługi ŚwidMAN zaspokajają potrzeby klientów związane z:

  • AKTYWACJA – ZAMIAST 499 zł zapłacą Państwo tylko 1,23 zł  brutto
  • ABONAMENT tylko 1,23 zł przez 6 m-cy na wszystkie dostępne pakiety Internetowe
  • ABONAMENT dla zmieniających Operatora tylko 1,23 zł do końca Umowy z obecnym Dostawcą oraz przez 6 kolejnych m-cy  na wszystkie dostępne pakiety Internetowe
  • PROMOCJA na TELEWIZJĘ – Bezpłatna telewizja dla pierwszych 100 abonentów, którzy wezmą Pakiet Internetowy OptiNet 50 Mega i wyższy

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia znajdującego się pod linkiem http://swidman.pl/piaski formularza uprawniającego do skorzystania z promocji. Nasi handlowcy skontaktują się z Państwem i umówią na podpisanie Umowy.

Używamy cookies w celu świadczenia usług oraz zebrania ogólnych informacji statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Skip to content