Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku lokalnym powiatu Świdnickiego

Godziny pracy

Biuro Obsługi Klienta (BOK)
Poniedziałek
8.00 - 18.00
Wtorek
8.00 - 18.00
Środa
8.00 - 18.00
Czwartek
8.00 - 18.00
Piątek
8.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 14.00
Niedziela
Nieczynne

Kontakt

gen. L. Okulickiego 20B 20-040 Świdnik
bok@swidman.pl

Facebook

+48 (81) 458 00 00
InternetTelefonTelewizja

Internet światłowodowy wkrótce na Adampolu

Już niebawem lokalny operator sieci światłowodowej ŚwidMAN ze Świdnika rozpocznie budowę infrastruktury FTTH na osiedlu Adampol. Obecna na rynku od 20 lat lokalna firma odpowiedziała na zgłaszane przez mieszkańców tej części miasta zapotrzebowanie na najlepszej jakości usługi telekomunikacyjne.

Internet światłowodowy to technologia przyszłości. Pandemia pokazała, że stabilny i mocny internet w domu czy mieszkaniu jest w tym momencie podstawowym medium, bez którego trudno wyobrazić sobie naukę, pracę i rozrywkę. Internet radiowy i internet LTE już nie wystarczają.

Budowa sieci rusza już teraz
– Robimy wszystko, aby sieć światłowodowa na osiedlu Adampol została zbudowana jak najszybciej. Całość kosztów inwestycji zostanie pokryta z naszych środków, bez zewnętrznych źródeł finansowania. Projekt podzieliliśmy na trzy etapy, dzięki czemu sukcesywnie będziemy przyłączać do sieci kolejne ulice. Pierwsze domy podłączymy już niebawem. Jest to bardzo duże przedsięwzięcie, wymagające wielu uzgodnień i bardzo dobrej współpracy z mieszkańcami. Zakładamy, że uda nam się zrealizować zaplanowaną sieć w ciągu najbliższego roku, co jest bardzo szybkim tempem dla tak dużego zakresu.

Wszystkie przyłącza zostaną zbudowane w oparciu o infrastrukturę PGE. Tam, gdzie jej nie ma, a zainteresowanie mieszkańców będzie dostatecznie duże, będą brane pod uwagę inne rozwiązania techniczne.

Internet bez zakłóceń
Przyłącze światłowodowe to nie tylko możliwość podłączenia do super szybkiego internetu komputerów, tabletów, telefonów i sprzętu AGD w domu, ale także monitoringu czy telewizji światłowodowej – bez utraty prędkości. Co ważne – na jakość Internetu światłowodowego nie mają negatywnego wpływu warunki atmosferyczne.

Mieszkańcy osiedla Adampol, którzy zdecydują się na przyłącze już teraz, a więc na etapie budowy sieci, mogą liczyć na dodatkowe rabaty i promocje.

Wszystkich dodatkowych informacji udzielają konsultanci Biura Obsługi Klienta firmy ŚwidMAN oraz opiekun budowy sieci obecny w terenie.

Używamy cookies w celu świadczenia usług oraz zebrania ogólnych informacji statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Skip to content