Jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku lokalnym powiatu Świdnickiego

Godziny pracy

Biuro Obsługi Klienta (BOK)
Poniedziałek
8.00 - 18.00
Wtorek
8.00 - 18.00
Środa
8.00 - 18.00
Czwartek
8.00 - 18.00
Piątek
8.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 14.00
Niedziela
Nieczynne

Kontakt

gen. L. Okulickiego 20B 20-040 Świdnik
bok@swidman.pl

Facebook

+48 (81) 458 00 00
Internet

Zobacz gdzie dotrze nasz Internet światłowodowy

Nowy rok = nowe miejscowości z dostępem do nowoczesnej sieci światłowodowej ŚwidMAN!

Zobaczcie, do jakich lokalizacji dotarł niedawno nasz internet, a w jakich dotrze jeszcze w 2022 roku! Jeśli chcecie korzystać ze stabilnego łącza internetowego z nielimitowaną ilością danych, piszcie! Nasze Biuro Obsługi Klienta czeka na Was!

ADAMPOL W ŚWIDNIKU, MINKOWICE (etap I)

W bardzo krótkim czasie udało nam się zbudować sieć i rozpoczęliśmy już świadczenie naszych usług na tych terenach. Można się przyłączać!

TRAWNIKI OLEŚNIKI

Sieć już jest wybudowana, aktualnie trwają prace końcowe. W Trawnikach pierwsi użytkownicy zostaną podpięci już w okolicach marca, a w Oleśnikach niewiele później. Osoby zainteresowane szybkim internetem mogą już podpisywać umowy!

MEŁGIEW

Jesteśmy w trakcie budowy sieci światłowodowej.

BISKUPICEJ jeszcze w styczniu wystartujemy z budową sieci.

FRANCISZKÓW, JACKÓW, MINKOWICE (etap II)

BYSTRZEJOWICE, KĘBŁÓW, ŚWIDNIK – KUSOCIŃSKIEGO, GOSPODARCZA, ALEJA LOTNIKÓW POLSKICHW tych lokalizacjach sieć światłowodowa ŚwidMAN zostanie wybudowana w tym roku.

Na tym nie koniec naszych planów inwestycyjnych w 2022 roku. W tym roku będziemy również wdrażać nową platformę telewizyjną z możliwością oglądania telewizji na urządzeniach mobilnych. I to będzie przełom dla wielu z Was.

Używamy cookies w celu świadczenia usług oraz zebrania ogólnych informacji statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Skip to content